Rita Hage photo

Protseduure viib läbi Dr. Rita Hage The UIME (International Association of Aesthetic Medicine // Union Internationale de Medecine Esthetique) liige ja Rahvusvahelise Fotomeditsiini Spetsialistide assotsiatsiooni liige.

LaserCandela Logo

Kasutame ainult maailma parimaid Candela lasereid!

Vaata lähemalt: www.candelalaser.com

Broneeri aeg siit:


Silkyway laserravi omab Terviseameti tegevusluba nr L01447

Viru väljak 6
Viru keskus, pääse tänavalt, fonolukul valida 106
4. korrus
tel 56 924 100

info at silkyway dot ee

Foto või laser

Aina tihedamini esitavad endale seda küsimust endale need, kes on otsustanud alatiseks liigsetest karvadest vabaneda. Foto- ja laserepilatsioon omavad ühiseid juuri, kuid nende erinevus on väga suur. On olemas mõistujutt tuvist, kes otsustas ehitada pesa, kuid kui põhi oli valmis sai ta aru, et enam edasi ehitada ta ei jõua ning mõtles, et võib ju leppida sellega, mis on. Umbes sama lugu toimus ka fotoepilaatoritega - need on sisuliselt lõpuni ehitamata laserepilaatorid. Põhiosa on üldiselt sama: jõuagregaat pluss impulsslambid. Sellega aga sarnasus piirdub. Laserepilaator on tunduvalt rohkem arenenud tehnoloogiline saavutus, sisaldades endas kõrgtehnoloogiliselt valmistatud ülipuhtaid monokristalle, klaasfiiberoptilisi edastuskomponente, dünaamilist jahutussüsteemi, keerulist automaatikat jne. See oli jõukohane vaid Ameerika korporatsioonile CANDELA, kellel on kõrge teaduslik tehnoloogiline potensiaal ja aastatepikkune töökogemus kosmeetiliste tehnoloogiate valdkonnas, just niimoodi lõi CANDELA dünaamilise jahutussüsteemiga laserepilaatori.

 

Nii nagu lõpetamata pesa, võivad fotoepilaatorid eksisteerida, aga epileerimisprotseduuri mittetäiuslikkus on neis olemas algusest peale. Fotoepilaatorid ei ole registreeritud meditsiiniliste seadmetena ning nendega töötamine ei nõua meditsiinilist litsentsi - seetõttu on nad väga levinud keskklassi salongides. Kuid ei tohi mõelda, et fotoepilaator on täielikult ohutu. Kuna lambi välk kiirgab väga laia spektriosa, siis on võimalik etteaimamatute kõrvaltoimete teke: põletused, pigmentatsioon, karvade kasvu stimulatsioon jne. Kõige suuremad fotoepilatsiooni puudused on madal efektiivsus ja selle tulemusena kõrge maksumus. Kuna fotoepilaator on oluliselt odavam laserepilaatoritest on ta väga laialt levinud. Vahel reklaamitakse neid kui laserepilaatoreid, tekitades patsientides segadust.

 

Loe veel

Dünaamiline jahutus kaitseb naha pealiskihte ja suurendab laserravi efektiivsust

Stephen Eubanks, MD, Dermatology & Laser Center, Denver, Colorado

Laserite kasutamine veresoonemoodustiste ravis ja karvaeemalduses on efektiivne, kuid sellega kaasnevad mõningad riskid. Kui naha seesmiste kihtide kõrget temperatuuri hoides pealiskihte efektiivselt ei jahutata, võib laserravi põhjustada valu, põletusville, arme ja pigmentatsioonihäireid.

Traditsioonilised jahutusviisid, nagu nahale kantavad jahutusvahendid ja kontaktjahutus, jahutavad liiga kaua ja liiga sügavalt. Selliste jahutusviiside kasutamisel kulub osa laseri energiast naha jahtunud sisekihtide tavatemperatuurini soojendamiseks. Seetõttu tuleb kasutatavat võimsust tõsta, vastasel juhul ravi efektiivsus langeb.

 

Valu vähendamiseks ei ole enam vaja teha kompromisse efektiivsuses

Tänu dünaamilisele jahutusele (Dynamic Cooling DeviceTM , DCDTM), millega on varustatud ainult Candela Corporationi lasersüsteemid GentleLASE® (pika impulsiga aleksandriitlaser karvaeemalduseks ja laienenud jalaveenide raviks) ja ScleroPLUSTM (impulssvärvilaser veresoonekahjustuste raviks) pole valu vähendamiseks enam vaja teha kompromisse efektiivsuses.

Loe veel