Rita Hage photo

Protseduure viib läbi Dr. Rita Hage The UIME (International Association of Aesthetic Medicine // Union Internationale de Medecine Esthetique) liige ja Rahvusvahelise Fotomeditsiini Spetsialistide assotsiatsiooni liige.

LaserCandela Logo

Kasutame ainult maailma parimaid Candela lasereid!

Vaata lähemalt: www.candelalaser.com

Broneeri aeg siit:






Silkyway laserravi omab Terviseameti tegevusluba nr L01447

Viru väljak 6
Viru keskus, pääse tänavalt, fonolukul valida 106
4. korrus
tel 56 924 100

info at silkyway dot ee

Noorendamine

 

Lasernoorendus on uusim kontaktivaba meetod naha vanuse muutuste korrigeerimiseks. Laserkiire toimel tasanduvad väiksed ja keskmised kortsud ning taastub ühtlane nooruslik näovärv. Nahk muutub pringiks ja siledaks.

Lasernoorendus kuulub õrnade ja halastavate metoodikate hulka. See ei tekita traumat, on valuvaba, ei vaja palju aega ja ei tekita kõrvaltoimeid. Protseduuri ajal tunneb patsient meeldivat „kosutavat“ soojust, mis läbib tervet keha. „Kosutava“ soojuse tunne võib jääda terveks tunniks peale protseduuri.

Lasernoorendus pole ainult kosmeetiline, vaid ka tervendav protseduur: naha vereringe paraneb ja selle taastumisvõime ning regenereerimine paraneb 30% võrra. Just selle põhjuse tõttu soovitavad spetsialistid läbida lasernoorenduse kuuri enne plasitilisi operatsioone, kuna see soodustab armide kiiret paranemist ja takistab nende tekkimist. Protsedur takistab väga efektiivselt naha vananemisprotsesse.