3D Näo volüümi ja kontuuride modelleerimine

Loomulikult nooruslik välimus igas vanuses.

Tänu V-efektile. Aeg jätab nahale jäljed Kas mäletate, milline te 16-aastaselt välja nägite? Ilmselt umbes samasugune nagu praegugi, kuid mnjah … noorem. Nägu on küll sama, aga see on kuidagi kaotanud oma vormi. Kas tunnete end noore ja aktiivsena, kuid näete välja vanem? Enamik naisi on selle probleemiga tuttavad: näeme oma naha eest hoolitsemisega palju vaeva, kuid ilukreemid, regulaarne füüsiline aktiivsus, tervislik toitumine ja liitrite kaupa vett ei ole enam piisav. Ka meigiga pole võimalik enam vananemismärke peita. Pärast 20. eluaastat aeglustub rakkude jagunemise protsess, mille abil nahk uueneb. Nahk kaotab niiskuse ja elastsuse. Kõige esimesed peened kortsud ilmuvad silmade ja suu ümbrusesse. Näonahk ei ole enam nii pingul ja sile kui varem. Teadusel on nüüd olemas lahendus. Radiesse™ on kliiniliselt tõestatud naha täitesüst, millel on kahene mõju. Täiteaine silub kortse koheselt, samas kui kollageeni stimuleerimine aitab nahal ise nooreneda. Meie nimetame seda V-efektiks. Lugege edasi, et teada saada, mida V-efekt endast kujutab.

Noor nägu on V-kujuline

 • Mida noorem on nägu, seda siledam näonahk ja seda selgemad on näokontuurid.
 • Nägu on sümmeetriline ja V-kujuline

Vanusega pöördub „V“ tagurpidi 

Sõltumata sellest, kui head on meie geenid, kaotab igat tüüpi nahk lõpuks oma toonuse. Proportsioonid muutuvad ja volüüm väheneb. Põsed vajuvad allapoole, lõug muutub lõdvaks ja nägu läheb altpoolt laiemaks. Tulemuseks on see, et nooruslik „V“ pöördub aeglaselt tagurpidi ja meie vanus muutub järjest nähtavamaks – olenemata sellest, kui noorena me ennast tunneme.

Radiesse™ – volüümi suurendamiseks ja kontuuride korrigeerimiseks

Sageli ei piisa üksikute kortsude silumisest, et taastada nooruslik ja värske välimus. Selleks, et võidelda gravitatsiooniga ja saavutada nooruslikum välimus, on vaja volüümi taastamist. Seda on võimalik saavutada täiteaine abil, mis lisaks volüümi andmisele stimuleerib naha loomulikku kollageeni tootmist ja mis omakorda tagab naha tõhusa ja kauakestva silenemise. Radiesse’i™ abil taastub naha volüüm täpselt seal, kus see oli. Õrna vormimise tulemusena kaovad sügavamad kortsud ja lohkus põsed ning taastuvad loomulikud näokontuurid.

Kahese efektiga volüümi suurenemine

 • Kohene efekt tänu elastsele geelmaatriksile
 • Pikaajaline tulemus tänu kollageeni
  tootmise stimuleerimisele

Ohutu kasutamine

 • Põhjalikud kliinilised uuringud kinnitavad
  tõhusust ja talutavust
 • Küsige oma arstilt, mida Radiesse™
  saab teie heaks teha

Volüümi suurenemine ja V-efekt

Tänu erilisele geelmaatriksile annab Radiesse™ koheselt nähtavaid tulemusi. Peeneid kaltsiumiosakesi sisaldav Radiesse™ stimuleerib organismi loomulikku kollageeni tootmist ja annab pikaajalise tulemuse. Aja jooksul lagundatakse organismi poolt täielikult nii geel kui ka kaltsiumiosakesed.

Täitesüst sügavate kortsude silumiseks, vormimiseks ja kontuuride korrigeerimiseks

Radiesse™ – tõhus paljudes piirkondades

 • Kulmud Radiesse™ tõstab teie kulme ja muudab silmad suuremaks.
 • Meelekohad Radiesse™ täidab aukus meelekohad. See annab teie näole tervema ja täidlasema väljanägemise.
 • Põsesarnad täidetud põsesarnad tugevdavad V-efekti ja annavad noorusliku välimuse.
 • Kõrvanibud siledad kõrvanibud muudavad teie viimati ostetud kõrvarõngad veelgi kaunimaks.
 • Naerukortsud nina ja suunurkade vahel olevad voldid võivad osutuda täielikuks nuhtluseks. Neid saab väga lihtsalt täita ja te näete hetkega värskem ja noorem välja.
 • Põsed/põselohud lohkuvajunud põski saab Radiesse’i™ abil väga tõhusalt täita.
 • Murekortsud nende kortsude täitmisel kaob kurb või murelik näoilme sootuks.
 • Lõuajoon alalõua selged kontuurid aitavad säilitada nooruslikku V-kuju.
 • Ninajuur Radiesse’i™ abil saab täita ja siluda väikseid kühme ninajuurel.
 • Lõualohk Radiesse’i™ abil saab täita lõualohku, mida esineb sageli meestel. See muudab lõua tugevamaks.
 • Lõug lame lõug muudab näo ümaramaks. Väiksed kühmud lõual võivad anda sellele aga ebaühtlase ilme. Radiesse’i™ abil saavutate loomuliku tulemuse.
 • Käeselg vanusega muutuvad veresooned ja luud selgemini nähtavaks. Naha volüümi vähenedes tuleb appi Radiesse™.

Radiesse’i™ abil saavutate palju! 

Radiesse™ – taastab käte- ja näonaha volüümi

Põsesarnade, põskede ja sügavate kortsude täitmine. Aastatega aeglustub rakkude uuenemine ja väheneb naha niiskustase. Selle tulemusena kaotab nahk elastsust ja toonust. Kortsud muutuvad sügavamaks ning seda eriti nina, suu ja mõnikord ka lõua ümbruses. Samal ajal lagunevad aeglaselt naha all olevad õhukesed rasvakihid, mille mõjul püsib nahk pingul ja sile. Naha volüümi vähenemine on eriti ilmne põskedel ja põsesarnadel. Radiesse’i™ abil on võimalik neid piirkondi korrigeerida. Tulemuseks on loomulik värskus ja ilu.

Radiesse’i™ abil saavutate rohkem

Naha pingsuse vähenemisega muutub lõuajoon lõdvaks. Ka see on tingitud nahaaluse õhukese rasvakihi kadumisest. Naha volüümi suurendamise tulemusena joonistub lõug selgemini välja ja nägu saab tagasi oma algse noorusliku kuju. Samuti aitab Radiesse™ ninapiirkonna defekte korrigeerida ja siluda. Ka meie käed võivad vanust reeta. Veresooned ja luud muutuvad käeseljal järjest enam märgatavamaks. Radiesse’i™ abil on võimalik kaotatud naha volüümi taastada.