Kuidas saavad täitesüstid teid aidata?

Ükskõik, kas teie sooviks on oma nahale uut elujõudu anda, kortse siluda või näojooni või huuli paremini esile tõsta, täitesüstid võimaldavad kõike seda ning annad teile hea välimuse ja suurepärase enesetunde. Täitesüstide kasutamisel on kohesed ja pikaajalised esteetiliselt nauditavad tulemused.

Täitesüstide toime on kohe näha ning kuna protseduur ei ole kirurgiline, saate pärast lühikest taastumisaega täiel rinnal elu nautida. Alljärgnevalt pildilt näete, kuidas täitesüstid teid aidata saavad.

Näo ülaosa

1. Laubakortsud
2. Kulmudevahelised pikikurrud
3. Kulmud

Näo keskosa

4. Nn kanavarbad
5. Väsinud silmad
6. Nina
7. Põskedele ümarama kuju andmine

Näo alaosa

8. Nina ja suunurga vahelised kurrud
9. Suuümbruse kortsud
10. Huulekontuur
11. Naerukurrud
12. Allavajunud suunurgad
13. Huulte rõhutamine
14. Lõua ümaramaks muutmine

Naha elujõu taastamine

Nägu
Dekolteepiirkond ja kael
Käed

Kuidas täitesüstid toimivad?

Noore inimese nahka iseloomustab rikkalik hüaluroonhappe sisaldus. Ajapikku hakkab hüaluroonhappe jaotumine ja toime nahas järk-järgult muutuma ning see toob kaasa vananemisele iseloomulikud märgid.

Täitesüstide geelid täiendavad naha oma hüaluroonhappevarusid ning pehmendavad vananemise märke ja täiustavad näojoonte ilu.

Protseduur on kiire. Üldjuhul kulub sellele kuni 30 minutit ja tulemused on kohe näha.

Täitesüstide tegemisel vanusepiirangut ei ole, sobivaim aeg protseduuridega alustamiseks on esimeste kortsukeste ja vagude tekkimisel.

1.    Kliinikus “Silkyway” kasutame   uue põlvkonna tooteid: Teosyal  (Teoxane, Šveits), Surgiderm (Allergan, USA), Juvederm  (Allergan, USA), Restylane  (Q­MED, Rootsi), Radiesse(Merz).

2.    Preparaatide valik põhineb asjaolul, et nad on parimad täiteaineid ja on kasutusel juhtivates haiglates Euroopas. Nende kasutamine tagab stabiilse  ravitoime ja ohutuse.

Täitegeeli süstimist tuleks usaldada vastava koolituse läbinud meditsiinitöötaja hooleks.Peale protseduuri võib süstekohas esineda väikseid verevalumeid  ja kerget punetust,  mis kaovad paari päeva möödu

Leia rohkem infot siin