UUS! Polünukleotiidid naha noorendamiseks Tõhus lahendus kortsude vastu

Läbimurre iluravis – polünukleotiididel (PDRN) põhinevad uue põlvkonna preparaadid.

Lisaks hüaluroonhappel ja botuliintoksiinil põhinevatele juba tuntud preparaatidele pööravad esteetilise meditsiini spetsialistid üha rohkem tähelepanu taastavatele meetoditele, mis suurendavad intradermaalsete rakkude aktiivsust. Kõrged põsesarnad ja meelad huuled ei tee ju vanainimest nooremaks. Vanust näitab ennekõike naha kvaliteet ja Silkyway eksperdid soovitavad intensiivseks noorendamiseks just polünukleotiididel põhinevaid preparaate, mis on ka suurusjärgu võrra tõhusamad kui biorevitalisandid.

Miks just polünukleotiidid?

Lisaks veemolekulide külgetõmbamisele võitlevad polünukleotiidide ahelad vabade radikaalidega, toimides stressi või UV-kiirte jms välistegurite toimel kuhjuma kippuvate hüdroksüülrühma radikaalide neelajana. Polünukleotiidide niisutav ja radikaalide vastane toime aitab luua optimaalsed tingimused fibroblastide kasvuks, aidates taastada naha elastsust.

plenhyage

Aitab võidelda vananemise nähtudega

Polünukleotiidid on nagu ehitusmaterjal, mis taastavad nahka seestpoolt, suurendades kollageeni tootmist geneetilisel tasemel. Seda kasutatakse kõikides vanuserühmades patsientidel, kuid eriti soovitatakse seda just vanematele patsientidele.

Vähem kortse ja pringim nahk

Plenhyage parandab naha niisutust, prinkust ja toonust ning elastsust ja vastupidavust. Samuti soodustab see kudede regeneratsiooni, vähendab atroofiat ja võitleb tõhusalt kortsudega.

Antioksüdantne toime

Nukleotiidid, mis kuuluvad plenhyage  koostisesse, on looduslikud DNA fraktsioonid, seetõttu on preparaadil tugev antioksüdantne toime, mis vähendab oluliselt rakkude kahjustumist UV-kiirguse tõttu. Plenhyage sisaldab kõrge molekulmassiga polünukleotiidide ahelaid, mis võimaldab siduda ja säilitada suure hulga veemolekule, samuti tagada rakkude kiiret kaitset vabade radikaalide eest.

Protseduur ei nõua taastumist ning on kiire ja ohutu. Kui soovite rohkem infot, siis võtke meiega ühendust ja lepime kokku konsultatsiooni aja.

Peel touch – silendava efektiga keemiline koorimine

Taaselustab ja noorendab

Peel touch ei ole lihtsalt koorimine, vaid see on programm, mille eesmärk on naha taaselustamine ja noorendamine. See on meditsiiniseade koorimiseks, mis põhineb omakorda  trikloroäädikhappel (TCA) ja koiinhappel.

Elastsem ja siledam nahk

Peel touch‘i keemilisel koorimisel on palju plusse: see parandab naha elastsust ja tekstuuri, muudab naha siledamaks, vähendab miimikakortse ning  parandab jumet. Peel touch toimib tõhusalt fotovananemise, keskealiste patsientide naha atroofia ja venitusarmide vastu ning takistab atroofiliste armide teket. Samut aitab see ennetada melanoosi ja põletikujärgset hüperpigmentatsiooni. Koiinhape annab lisaks depigmenteeriva toime, eriti tumedatel melaniinilaikudel.

Koorimise positiivsed tulemused

1.      Näonahk muutub siledamaks ja paraneb näojume.

2.      Kaovad fotovananemise ilmingud.

3.      Vähenevad nahapõletikud.

4.      Keloidsed armid ja aknearmid muutuvad vähem märgatavaks.

5.      Kaob akne.

6.      Väheneb naharasu eritumine.

7.      Ahenevad nahapoorid.

8.      Väheneb hüperpigmentatsioon: pigmendilaigud muutuvad heledamaks või kaovad täielikult.

9.      Naha ainevahetusprotsessid võimenduvad, käivitub naha uuenemiseprotsess.

Pindmine koorimine

Peel mix – Koorimispreparaat, mis põhineb salitsüülhappel, püroviinamarjahappel ja mandelhappel.

peelm

Peel mix aitab võidelda vananemise ilmingutega, mis on põhjustatud päikesevalgusest, aknest, pigmendilaikudest, tedretähnidest, rasusest ja paksenenud nahast. See taastab ja noorendab vananevat nahka eriti tõhusalt. Preparaadil on antibiootikumi omadused ja seda kasutatakse edukalt põletikuliste mittetsüstiliste akne vormide puhul. Nende kolme happe kombinatsioon annab suurepäraseid tulemusi ega tekita probleeme nagu põletustunne või põletik.

Preparaadi positiivne toime

  1. Koorib surnud epidermise naharakud.
  2. Koorimine on peaaegu märkamatu.
  3. Sobib ka õhukese ja õrna nahka korral.
  4. Võib teha suvel ja talvel.
  5. Valutu protseduur.