Meestele

Laserepilatsioon

Ülelliigne karvade kasv meeste erinevatel kehapiikondadel on kosmeetiline probleem. Meie kabinetis on olemas uusim CANDELA Gentle Laser, mis võimaldab seda probleemi lahendada. Paljud mehed kannatavad peale raseerimist pidevalt näonaha ärritust. See on tingitud sellest, et ühest folliikulist kasvab mitte üks, vaid 3-5 karva. Sellise näonaha patoloogiaga meestel on näonahk sinakasmusta tooni. Laserepilatsioon aitab normaliseerida karvade kasvu sealjuures nahka ärritamata.

Laserepilatsioon – see on ka efektiivseim meetod sissekasvanud karvade ravimiseks. Juba mõne protseduuri jooksul võimaldab laserepilatsioon muuta patsiendi välimuset ja enesetunnet.

  • Tänu võimalusele eemaldada karvad kaenalaalustest võimaldab see vähendada paljudele meestele omapärast higistamist.
  • Mehed kasutavad laserepilatsiooni ka selleks, et korrigeerida kulmude vormi, eemaldada karvad põsepiirkonnast, nina pealt ja kõrvalestadelt.
  • Mehed, kes tegelevad spordiga, eemaldavad karvad tihti ka rinnalt, kaenla alt ja selja pealt.

Valulikkus on protseduuri ajal minimaalne, kuna laseril on olemas jahutussüsteem.

Peale epilatsiooni on võimalik õrn naha punetamine, mis aga kaob 15-30 minuti jooksul.

Positiivset tulemust peale laserepilatsiooni on näha koheselt ja see säilib 6 nädalat. Peale selle kasvab ca. 50% karvu uuesti, seega tuleb maksimaalse tulemuse saavutamiseks sooritada 5-6 protseduuri.

Täitesüstid

meestele

Meeste loomulik soov on olla noor, aga selle saavutamiseks ei taheta kulutada pikka aega tavapärastele noorendusprodseduuridele. Kabinetis SILKYWAY pakutakse suurepärast võimalust järk-järgult, ilma võõraste silmade tähelepanuta, värskendada ja sirgendada Teie nägu.

Restylane® meestele

Restylane® pakub meestele tooteid, mis taastavad naha elujõudu, siluvad kortse ja tõstavad näojooni esile.

Restylane’iga saate taastada oma näo vormikuse, siluda peenemaid ja sügavamaid kortse ning suurendada oma naha elujõudu, et saavutada värskem välimus. Kauakestvaid tulemusi andev nahahooldus meestele, mis ei põhjusta püsivaid muutusi

Restylane täiendab naha loomulikke hüaluroonhappevarusid ning pehmendab nii vananemise märke, taastab vorme ja muudab näojooned selgemaks.

Restylane aitab välimust vajadust mööda kohendada, sest tulemused on kauakestvad, kuid mitte püsivad. Restylane pakub loomulikku ja lihtsat võimalust hea välja näha.