8-PUNKTILINE LIFTING – MITTEKIRURGILINE NAHAPINGULDUSPROTSEDUUR

8-punktiline lifting aitab vabaneda kortsudest ja lõtvunud nahast. Kui soovite välja näha noorem, kuid samas loomulik, siis klõpsake siia.

Kas soovite välja näha noorem, aga samas ka loomulik? 8-punktilise liftingu näol on tegu  naha täidluse suurendamise meetodiga kaheksas strateegilises piirkonnas, kasutades selleks suhteliselt väikeses koguses täiteainet. Protseduuri tulemuseks on naha maksimaalne toetamine ja pinguldumine. Ajakulu protseduurile ja protseduuri ebamugavuse tase on minimaalsed, tulemused seevastu on näha koheselt.

8-PUNKTILINE LIFTING – MITTEKIRURGILINE NAHAPINGULDUSPROTSEDUUR

Kellele 8-punktiline lifting sobib?

Kaheksapunktiline lifting sobib ideaalselt neile, kes on hakanud märkama enda näonaha lõtvumist. Kõige rohkem võib seejuures kuulda inimesi kurtmas järgmiste probleemide üle:

  • lõtvunud nahk või näo “allalangemine”
  • silmaalused “kotid” või väsinud ilme
  • lõualott – lõuaalune lõtvunud nahk
  • naha täidluse vähenemine põsesarnadel või lohkuvajunud põsed

Kellele on 8-punktiline lifting mõeldud?

Vananedes kaotab meie näopiirkond oma täidluse. 8-punktiline lifting ongi mõeldud näo võtmepiirkondade pinguldamiseks. Niisutava naha täiteaine kasutamisega loome ilusa ja loomuliku tulemuse.

8-punktilise lifitingu meetodi lõi maailmakuulus Brasiilia ilukirurg Mauricio de Maio. Kaheksa strateegilise pingulduspunkti näol on tegu üldiste juhistega, mis vastavad igaühe vajadustele. Seejuures on siiski vajalik ka isiklik nõustamine – eesmärgiga välja selgitada just Teie näo parim võimalik lahendus.

8-punktilise liftingu põhilised piirkonnad

1 ja 2: üldine luu- ja lõualuu struktuur:

Ka väga väikeses ulatuses nahapinguldamine suurendab põsesarnu ja aitab sageli ka eemaldada neid nina kõrvalt ülahuule nurkadeni ulatuvaid kortse, mis vanuse lisandudes tekivad.

3: Näo keskosa

Vähendab silmaaluseid kotte ja silmade väsinud ilmet. Kui tegu on juba süvenenud silmaaluste kottidega, siis võib üldilme parandamiseks vaja minna ka täiendavaid lisaprotseduure pehmema ja elastsema nahatäitjaga. Soovitame küsida oma arstilt, kas selline täiendav ravi Teile sobib.

4: Nina kõrvalt ülahuule nurkadeni ulatuvad kortsud

Selles piirkonnas tekib vanuse lisandudes näo “allalangemist” üsna tihti, seetõttu võib just selles piirkonnas nahale täiteaine lisamine nooruslikuma välimuse saavutamisele suuresti kaasa aidata.

5: Suunurgad

Vanuse lisandudes langevad ka meie suunurgad allapoole ning see annab näole tõsise ja nukrameelse ilme. Naha toetamine täiteainega võib seega mitte ainult  pinguldada ja tõsta Teie nägu, vaid aidata Teil ka rõõmsam ja õnnelikum välja näha!

6. Allavajunud põsed

Naha täidluse kadu lõualuu-, põskede- ja lõuaaluses piirkonnas võib soodustada niinimetatud “buldogipõskede” tekkimist. Seetõttu võib nahale täiteaine lisamine piki lõuaalust kontuuri (muidugi lisaks muudele 8-punktilise liftingu piirkondadele) kaasa aidata ka lõuajoone välisilme parandamisele.

7. Alalõualuu nurk

Vanuse lisandudes kaotab meie alalõualuu vormi, kuna näo keskosa hakkab vajuma ettepoole. See omakorda soodustab longus ja rippuva naha tekkimist. Ka väga väikesemahuline alalõualuu nurga peal asuva naha pinguldamine aitab neid defekte vähendada. Kui naha täidluse kadu selles näopiirkonnas on ulatuslikum, siis võib Teil parimate tulemuste saamiseks vaja minna rohkem toodet või on vajalik ka teiste erinevate meetodite kasutamine.

8. Kaelapiirkond

Naha täidluse puudumine kaelapiirkonnas võib tekitada volte, kortsusid ja põskede sissevajumist, mis omakorda annab näole väsinud ja kurnatud ilme. Selle piirkonna töötlemine naha täiteainega võib kaela loomulikku kontuuri ja põskede struktuuri oluliselt parandada.

Kui kiiresti on 8-punktilise liftingu tulemusi näha?

Tulemused on kohesed ning selleks veendumiseks näitab arst Teile seda protseduuri ajal ka korduvalt peeglist.

Kui kaua 8-punktilise liftingu tulemus kestab?

Tulemused võivad kesta keskmiselt 12–18 kuud, kuid soovitud välimuse saavutamiseks ja selle hoidmiseks võivad olla vajalikud ka täiendavaid nahka pinguldavad protseduurid.

Kui palju 8-punktilise liftingu protseduure oleks vaja teha?

8-punktiline lifting võimaldab maksimaalse pinguldamise ja tõsteefekti saavutamiseks kasutada minimaalses koguses naha täiteainet. Seega on see ka rahaliselt väga efektiivne.

Väikeste muudatuste tekitamiseks piisab hea tulemuse saavutamiseks ka vaid ainult kahest-kolmest süstist. Suuremal määral lõtvunud nahk võib aga siiski tähendada seda, et ideaalsete tulemuste saavutamiseks on vaja kasutada rohkem toodet ja teha rohkem protseduure