Laserepilatsioon

laserepilatsioon+RF lifting

LaserepilatsioonKarvade laserepilatsioon on meetod, mida kasutatakse peamiselt kosmeetilise efekti saavutamiseks, kuid ka meditsiiniliste näidustuste korral, nagu sissekasvanud karvad, nahaärritused ja põletikud pärast habemeajamist.

Ükski teine karvaeemaldamise meetod ei suuda võistelda laserepilatsiooniga, kuna see on kiire, ohutu ja kindel. Tänu sellele meetodile karv mitte ainult ei irdu, vaid karvasibul purustatakse ja karv enam ei kasva.

Ebasoovitavaid karvu eemaldatakse nii, et laserkiir neeldub pigmendis melaniin, mida on rohkesti tumedates karvades. Hävivad karvasibulad, mis on aktiivses kasvufaasis ning mis moodustavad kõigist karvadest 15-20 %. Sellepärast on püsiefekti saavutamiseks vaja teha läbi mitu laserepilatsioon protseduuri intervalliga 1-2 kuud, hävitades iga kord uuesti kasvu alustanud karvad.

Laserepilatsioon on täiesti ohutu, see ei kahjusta nahapinda ning süsteemi jahutusseade hoiab ära väikseimagi põletuse. Seejuures puudub otsene kontakt nahaga, mis välistab viirusinfektsioonid.

Laserepilatsioon ja tema peamised eelised:

  • Kõrge efektiivsus: Peale laserepilatsiooni kuuri läbimist jääb alles vähem kui 5% algsest karvkasvust. Sellist efektiivsust ei võimalda saavutada mitte ükski teine olemasolev epilatsioonimeetod.
  • Kestab kaua: efekti kestus sõltub patsiendi vanusest, epileeritavast piirkonnast ja organismi hormonaalsest tasemest.
  • Sissekasvanud karvade eemaldamine.
  • Karvade eemaldamine ükskõik millisest kehapiirkonnast, kaasaarvatud tundlikud piirkonnad.
  • Ohutus: nahkkate jääb häirimata ning infektsioonhaigused on välistatud
  • Majanduslikult soodne karvade eemaldamise meetod. Kosmeetikute võrdluse tulemusena on selgunud, et kõikidest erinevatest epilatsioonimeetoditest on soodsaim variant just laserepilatsioon.

Laserepilatsioon bikiinipiirkonnas

Stiilse tütarlapse bikiinipiirkond peab olema sile. Seda nõuab mood, seda soovivad mehed. Kui olete kompleksivaba inimene, siis on see teema Teie jaoks eriti aktuaalne. Tundke ennast kindla ja ihaldusväärsena.

Epilatsioon ja depilatsioon – mis neil vahet on?

  • Depileerimine on selle karvaosa eemaldamine mis asub nahast kõrgemal ilma karvanääpsu vigastamata. See jätab uuele karvale võimaluse alustada kasvu samast nääpsust.
  • Epileerimine on karvanääpsu kahjustamine välistades edasist karvakasvu.

Broneeri aeg